Pół dekady doświadczeń

Kompleksowe usługi związane z doradztwem, projektowaniem i montażem systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła to nasza specjalność od ponad pięciu lat. Co roku realizujemy kilkadziesiąt inwestycji, które w wymierny sposób poprawiają jakość życia naszych klientów – gwarantują czyste powietrze w przytulnych czterech ścianach i generują rzeczywiste oszczędności w ogrzewaniu domu. 

Naszym klientom oferujemy nie tylko sprzedaż i montaż rekuperatorów najwyższej jakości, topowych producentów takich jak Vallox, Flexit, Defro Komfovent i Karino. Na co dzień zajmujemy się także doradztwem inwestycyjnym, projektowaniem, serwisowaniem i regulacją istniejących instalacji. Jesteśmy autoryzowanym podwykonawcą firmy Malmo Rekuperacja, znanej z kanału na YouTubie https://www.youtube.com/@malmorekuperacja 

Dla klimatu, dla rodziny

Doceniamy naszych klientów – pragnących zagwarantować swoim bliskim czyste i świeże, filtorwane powietrze z jednoczesnym dbaniem o środowisko naturalne. Rekuperacja – czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła – to nie tylko idealny system dla gospodarstw domowych położonych w regionach wysokiego stężenie smogu, ale także zabieg pozwalający realnie obniżyć koszty utrzymania domu z jednoczesnym dbaniem o środowisko naturalne. 

Mniejsze zapotrzebowanie na energię i obniżenie poboru ciepła to oczywiście profity przekładające się na oszczędności energii elektrycznej, ale przede wszystkim to działanie bezpośrednio wspierające ochronę środowiska naturalnego. 

Wiedza i rozwój

Wspierając naszych klientów, nie ustajemy w rozwoju naszych usług i doskonaleniu naszych możliwości. Dysponujemy doświadczonym zespołem instalatorów i inżynierów, którzy z powodzeniem przeprowadzili kilkaset inwestycji związanych z wentylacją mechaniczną. Naszą wiedzą i ekspertyzą dzielimy się nie tylko z właścicielami gospodarstw domowych, ale także z inwestorami i firmami deweloperskimi, które stawiają na rozwój nieruchomości w oparciu o o system rekuperacji.